Lekarze Chirurg ortopeda Szczecin

lekarz Maciej Wójcicki

Chirurg ogólny, Transplantolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SONOMED"
ul. Pocztowa 28U/2
70-361 Szczecin

Człowiek, który jest stworzony do bycia lekarzem. Wzór i autorytet. Profesjonalista, pasjonat, pełen empatii i troski o pacjentów, wizyty są jak plaster na skołatane strachem serce. Pacjent po wizycie mimo że schorowany, czuje się od razu zdrowszy. Jak dobrze, że miałam to szczęście trafić do Profesora.

dr n. med. Piotr Białecki

Ortopeda, Traumatolog

Lux Med
Mickiewicza 128a
Szczecin

Wresczie po 4 miesiącach podjęłam stosowne leczenie i czuję się absolutnie lepiej. Wszystkim polecam tego wspanielego lekarza

Roman Kostyrka

Chirurg ogólny, Chirurg transplantolog

Szpital Kliniczny nr 2
Szczecin

wspaniały lekarz, operował mnie i dzięki niemu żyję, ponieważ miałam krwotok z aorty w czasie zabiegu. Najlepszy chirurg! Szkoda, że nie pracuje już w Szczecinie przy Unii Lubelskiej. Dziwne że takich specjalistów pozbywają się szpitale...

lekarz Krzysztof Garda

Mickiewicza Adama 160/4
71-165 Szczecin

Fachowość, empatia p. Doktora + zabieg zdjęcia wielu szwów po operacji naczyń krwionośnych wykonany przez wspaniałą pielęgniarkę dn. 02.02.2023 Szczerze polecam
Opinia dodana przez: ANDRZEJ

lekarz Wojciech Petriczko

70-111 Szczecin

Podziękowania dla Pana doktora za okazaną pomoc w ratowaniu nogi mojego tatusia. Słowa nie wyrażą wdzięczności. Polecam każdemu komu odebrano nadzieje. Dzisiaj o życzliwego, pomocnego, chcącego ratować życie, ale również ,,jakość życia,, lekarza jest bardzo ciężko. My mielismy szczęście trafić na doktora Peteiczko, który jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie.
Opinia dodana przez: JudytaM

lek. dent. Radosław Bubieło

Chirurg stomatolog

109 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Piotra Sargi 9-11
70-965 Szczecin

Jestem po usunięciu czterech ósemek , profesjonalne podjęcie do pacjenta, polecam Pana Doktora . Szybko , sprawnie
Opinia dodana przez: Martyna

dr Maciej Pastucha

Chirurg plastyczny

"Dobra" Klinika Chirurgii Plastycznej dr Maciej Pastucha
Dębowa 3
72-003 Szczecin

witam 11 lat temu doktor robil u mnie lifting sutkow... efekt operacji trzyma sie do tej pory... pelnen profesjonalizm ze strony pana doktora... bardzo dziekuje ;P
Opinia dodana przez: natalia

dr n. med. Arkadiusz Każmierczak

Chirurg naczyniowy

klinika pum
Szczecin

Wczoraj wyszedłem ze szpitala. Mam stent-graft w aorcie brzusznej. Dzięki niemu pozbyłem się panicznego strachu -kiedy to się stanie - i wkrótce wrócę do normalnego życia. Dziękuję Panu Doktorowi, całemu zespołowi Aortic-Taem Kliniki Chirurgii Ogólnej Naczyniowej i Angiologii SPSK2. Jestem bardzo wdzięczny, a zarazem bardzo dumny, że mamy takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Jan Ślósarek

Chirurg ogólny, Neurochirurg

71-455 Szczecin

Dzięki profesorowi mam drugie życie :) Usunięty guz móżdżku w 1994 oraz reoperacja i wymiana drenażu w 2008
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Krzysztof Kaseja

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ulica 5-go Lipca 36b
70-376 Szczecin

Absolutnie doskonały lekarz i człowiek , pełen wiedzy , empatii, chęci pomocy nawet dla tych , którzy nie potrafią prosić o pomoc bo nie wiedzą , nie rozumieją co się z nimi dzieje . Zajął się moim bratem niepełnosprawnym , z którym potrafił nawiązać kontakt zrozumieć , wysłuchać go i wzbudzić w nim wielkie zaufanie, i podjął się naprawdę skomplikowanej operacji jelit , a stan był taki , że sama ...
Opinia dodana przez: Siostra pacjenta

lekarz Norbert Kacperski

Chirurg dziecięcy

Gorlicka 5
71-042 Szczecin

Profesjonalne podejście do pacjeta. Cierpliwie i rzeczowo wszystko tłumaczy. Potrafi uspokoic rodzica gdy chodzi o zabieg dziecka.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Ryszard Owczarek

Modra 96 F/2
71-220 Szczecin

Bardzo dobry z uśmiechem ,kompetentny lekarz , super kontakt.Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie.Pełen profesionalizm!! Bardzo Polecam!!!
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Olga Szyroki-Lichota

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

71-455 Szczecin

W lutym 2023 r. Pani Doktor usuwała mi całą tarczycę wraz z węzłami chłonnymi centralnymi. Operacja przebiegła bez powikłań. Szwy wchłanialne i po dwóch dniach do domu. Rana zagoiła się bardzo szybko. Po trzech miesiącach trudno dostrzec bliznę. Pani Doktor konkretna i miła. Z całego serca polecam za profesjonalizm. Dziękuję, że mogłam być Jej pacjentką. A przyjechałam do Szczecina z województwa kujawsko -pomorskiego.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Labib Zair

70-111 Szczecin

Mogę tylko potwierdzić wcześniejsze opinię ,Pan doktor to prawdziwy mistrz w swoich dziedzinach,nie ma co się bać badań czy zabiegu,jak ktoś już pisał u dentysty jest większy strach a tutaj kilka minut i po sprawie .Z hemoroidami nie ma co czekać bo im dłużej się czeka tym trudniejsze leczenie.W ramach NFZ takiego leczenia nie ma a nawet jak ci stwierdzą hemoroidy to tylko leczenie operacyjne skalpelem a u doktora są ...
Opinia dodana przez: zh

lek. dent. Beata Olczyk-Cimoch

Stomatolog, Chirurg stomatolog

NZSOZ Elżbieta Zaniewicz
Łucznicza 76A
71-472 Szczecin

Pani dr bardzo sympatyczna. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: An

dr n. med. Boguslaw Kompf

Chirurg naczyniowy

ulica Reduty Ordona 22/1
71-202 Szczecin

bardzo zadowolona jestem z zabiegu,mogę teraz chodzić w butach,żałuję że wcześniej takiej decyzji nie podjęłam.
Opinia dodana przez: teresa

dr n. med. Artur Śliwiński

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

AMC Art Medical Center Centrum Chirurgii Plastycznej
ul. Langiewicza 28/U1
70-263 Szczecin

Lekarz swietnie znajacy sie na swoim fachu,wzbudzajacy zaufanie,taktowny,opanowany,profesjonalista,ambitny.Jestem po dwoch zabiegach,(podciagniecie piesi i powiekszenie),Pan dr Sliwinski wykonal swoje zadanie perfekcyjnie,moje piersi sa poprostu piekne.Polecam tego wspanialego lekarza wszystkim.Szczesliwa pacjentka
Opinia dodana przez: Graf Danuta

lekarz Arnold Mizerski

70-111 Szczecin

W mojej ocenie wspaniały urolog i wirtuoz ultrasonografii. Badanie prowadzi kompleksowo, nie ograniczając się do "rejonów" urologicznych. Nowocześnie wyposażony gabinet (Goleniów) umożliwiający pogłębioną diagnostykę. Doktor w kontakcie bardzo uprzejmy, udzielający niezbędnych informacji. Daje poczucie pewności, że wybór lekarza był właściwy. Niebawem znowu odwiedzę gabinet ze swoją przypadłością (gruczolak prostaty i - niestety - nie tylko).
Opinia dodana przez: Krzysztof F.

lekarz Bogusław Kosiński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Strzałowska 25/17
71-730 Szczecin

Żona trafiła na operacje resekcji odbytnicy w ZCO do dr.Kosińskiego w marcu 2021 r. Minął rok od operacji a już w kilka tygodni doszła bardzo szybko do siebie nie odczuwając wogóle jakiś skutków resekcji jakby nigdy się nie odbyła operacja także z czystym sumienie mogę polecić dr. Jeżeli chodzi o zabiegi chirurgiczne układu pokarmowego

lekarz Krzysztof Michalczyk

71-455 Szczecin

Bardzo wielki profesjonalizm.Wielkie serce i ogromna życzliwość.Nie tylko wspaniały lekarz ale również wspaniały człowiek.Polecam z całego serca.